0
clear
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, wprowadziliśmy usługę projektowania sztukaterii zewnętrznej. Takim sposobem mamy Państwu do zaoferowania nie tylko elementy ozdobne elewacji najwyższej jakości, ale też profesjonalną pomoc w dobraniu najbardziej odpowiadających rozwiązań do zindywidualizowanych potrzeb. Poniżej szczegóły.

Cennik dla modeli 3d

Projekt budynku do 200m2 1700 zł
Każde dodatkowe 100m2 350 zł
Dodatkowa korekta do 20% ceny
Rozbudowa / przebudowa Indywidualnie
Wyliczenie materiałów od 300 zł
Liczba wariantów elewacji 2
Liczba etapów korekt 3

Cennik na zdjęciach

Projekt na dwóch zdjęciach 1400 zł
Każde dodatkowe zdjęcie 450 zł
Dodatkowa korekta do 20% ceny
Rozbudowa / przebudowa Indywidualnie
Liczba wariantów elewacji 2
Liczba etapów korekt 3

Wizualizacje 3D


  • • powierzchnia użytkowa budynku do 100m2 – 1500 zł netto
  • • każde dodatkowe 100m2 dodatkowe - 350 zł netto

cms-img

Etap 1 - Prześlij nam brief.


Do rozpoczęcia prac projektowych potrzebujemy:

  • • co najmniej 4 zdjęć narożników domu (przynajmniej stan surowy otwarty) – instrukcja w załączniku, spośród których wybierzemy najodpowiedniejsze do wykonania projektu,
  • • informacji dotyczących planowanych prac remontowych, np.: czy budynek będzie ocieplany, które elementy budynku zostaną wymienione, czy zmieni się układ okien, czego nie ruszamy, itd.
  • • informacji dotyczących kolorystyki w której mamy się poruszać, z jakich materiałów dekoracyjnych poza sztukaterią możemy korzystać, a z których nie,
  • • przykładowych elewacji z sieci, które pozwolą nam lepiej trafić w gust klienta i wskażą kierunek w którym mamy podążać.
  • • zdjęcia budynku prosimy przesyłać za pośrednictwem www.wetransfer.com

Etap 2 - Pierwsze koncepcje


Pierwsze koncepcje przygotowujemy na jednym, frontowym ujęciu. Mają one na celu dotarcie się, znalezienie wspólnych torów pomiędzy zamawiającym a projektantem, a dodatkowo służą one szybkiej weryfikacji różnych pomysłów na elewację. Zamawiający zgłasza swoje uwagi, co się podoba, co nie, nad czym bardziej popracować, z czego zrezygnować - te informacje, oraz przesłane wcześniej wytyczne pozwalają nam na przygotowanie pełnego projektu. Na pierwsze koncepcje potrzebujemy ok. 4 dni roboczych.

Etap 3 - Pełny projekt


Po otrzymaniu odpowiedzi zwrotnej mamy już komplet informacji do tego aby przygotować pełny projekt, który już wykonujemy na wszystkich ujęciach. Od tego momentu zamawiającemu przysługują 3-etapowe korekty, w trakcie których możemy eksperymentować z materiałami oraz kolorystyką. Na przygotowanie pełnego projektu potrzebujemy ok. 3 dni roboczych.

Etap 4 - Korekty


W ramach usługi zamawiającemu przysługują 3-etapowe korekty w trakcie których dopracowujemy projekt, eksperymentujemy z kolorystyką oraz materiałami. Każde korekty odsyłamy w ciągu 2 dni roboczych od zgłoszenia uwag.

Etap 5 - Specyfikacja projektu


Wraz z trzecimi korektami przesyłamy specyfikację użytych materiałów w projekcie, czyli: wskazanie elementów sztukaterii wykorzystanej w projekcie, wskazanie producenta oraz oznaczenia tynków oraz pozostałych materiałów dekoracyjnych.

*** Jeśli Twój budynek jest jeszcze na etapie wczesnej budowy lub projektu i konieczne jest wykonanie wizualizacji 3D, skontaktuj się z nami, poinstruujemy Cię jakie kroki powinieneś podjąć.

Timeline


cms-img

Po wizualizacji

cms-img

Po wizualizacji

cms-img

Po wizualizacji

cms-img

Przed wizualizacją

cms-img

Przed wizualizacją

cms-img

Przed wizualizacją

Please wait...