0
clear

Sufit halogenowy z Ledem - MPHOGZ

68,00 zł brutto 55,28 zł netto
Ilość

Rozmiar: 60mm / 120mm

Zamówienie:

  • Podana cena jest ceną za metr bieżący.
  • Zamówienia realizowane są w wielokrotnościach 2 metrów, ponieważ długość listew to 200 cm (+/- 2 cm) i w takich odcinkach je wysyłamy.
  • Jeśli szukasz innego wzoru bądź rozmiaru skontaktuj się z nami, a przygotujemy dla Ciebie indywidualną wycenę!

Sufit halogenowy LED XPS - punktowy to rozwiązanie będące alternatywą dla klasycznie wykonywanych sufitów podwieszanych z płyty kartonowo-gipsowej. Produkt jest listwą dekoracyjną, która może być montowana na środku sufitu oraz na skraju ściany i sufitu. Wzór H12 znajduje zastosowanie jako produkt, w którym mieści się oświetlenie punktowe jak również oświetlenie LED. Zalety sufitu XPS - gzymsu oświetleniowego punktowego w porównaniu z sufitem wykonanym z płyty kartonowo-gipsowej:

  • łatwość montażu  - wykonanie stelaża oraz docinanie płyt na wymiar nie jest konieczne
  • estetyka – działanie użytkownika ogranicza się wyłącznie do zastosowania akrylu na łączeniach poszczególnych gzymsów. Dzięki temu rozwiązaniu łączenia na kantach nie będą widoczne, tak jak to często ma miejsce w przypadku sufitów podwieszanych.
  • oszczędność czasu - montaż sufitu halogenowego XPS trwa dużo szybciej niż sufitu wykonanego z karton-gipsu
  • oszczędność - cena materiału i montaż sufitu halogenowego XPS są dużo tańsze

Sposób montażu

Przed montażem należy przygotować instalację elektryczną - wyprowadzić zasilanie i wymierzyć kable. Po ustaleniu w których miejscach ma się znaleźć oświetlenie punktowe należy wywiercić otwory na halogeny. Czynności te powinny być wykonywane na stabilnym podłożu, przed przyklejaniem gzymsu do sufitu. Po naniesieniu kleju na gzyms należy wsunąć kable do środka i przykleić gzyms do sufitu. Czynność tę powtarzamy dla wszystkich elementów - zakręty powinny być wykonywane poprzez docinanie gzymsu pod odpowiednim kątem. Po zamontowaniu łączenia całość powinna zostać wyrównana akrylem, a następnie przetarta drobnym papierem ściernym. Po tej czynności można przystąpić do malowania gzymsów. Po ich przymocowaniu i pomalowaniu montujemy  halogeny.

Jeżeli poszukujesz produktu w innym wzorze lub rozmiarze - skontaktuj się z nami.  Zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mailowy. W uwagach do zamówienia dopisz wzór jaki zamawiasz. Prosimy o dopisanie nazwy zamawianego wzoru w uwagach do zamówienia. Długość poszczególnych oferowanych przez nas listew to 2 metry (200 cm) z dokładnością do +/- 2 centymetrów. Zamówienia są realizowane przez nasz sklep w wielokrotnościach 2 metrów bieżących (2 m.b.)  i w takich też odcinkach są wysyłane.

Cena dotyczy 1 metra bieżącego (m.b.) o wymiarach 60 mm wysokości i 175 mm głębokości

Wysyłka

- 4 dni

MODERN PRO

Opis

Wysyłka
4 dni
Zobacz podobne produkty:
Please wait...