0
clear

GO - Listwa Led XPS Oświetleniowa

16,14 zł brutto 13,12 zł netto
Wymiar
Ilość

metr/ów

Zamówienie:

  • Podana cena jest ceną za metr bieżący.
  • W uwagach do zamówienia dopisz wzór jaki zamawiasz.
  • Zamówienia realizowane są w wielokrotnościach 2 metrów, ponieważ długość listew to 200 cm (+/- 2 cm) i w takich odcinkach je wysyłamy.
  • Jeśli szukasz innego wzoru bądź rozmiaru skontaktuj się z nami, a przygotujemy dla Ciebie indywidualną wycenę!

Listwa oświetleniowa XPS to listwa dekoracyjna, która jest przyklejana do sufitu w małej odległości od ściany. Może być montowana w celach praktycznych, takich jak niewielka, optyczna zmiana wielkości pomieszczenia. Jednocześnie doskonale maskuje wszelkie niedoskonałości w postaci pękniętej lub nierównej ściany. W połączeniu z odpowiednio dobranym źródłem światła (jarzeniówki, ledy) listwa daje we wnętrzu daje niesamowity efekt wizualny. Materiałem, który wykorzystujemy do produkcji sztukaterii wewnętrznej XPS jest styrodur. To niezwykle trwały, wytrzymały i odporny na uszkodzenia surowiec. Jego zaletą jest wysoka jakość,  nieporównywalna w zestawieniu ze stosowanym powszechnie styropianem. Styrodur ma właściwości samogasnące oraz jest odporny na wilgoć. Pozwala to znacznie zmniejszyć  ryzyko powstawania pleśni i grzybów we wnętrzu.

Wykonane ze styroduru listwy oświetleniowe są łatwe w malowaniu, w porównaniu ze styropianem mają też wyższą gęstość materiału. Listwy ze styroduru są też od niego dużo twardsze, mają jednolitą strukturę, są lekkie. Ponadto do ich montażu wymagany jest jedynie klej montażowy. Jeżeli poszukujesz produktu w innym wzorze lub rozmiarze - skontaktuj się z nami.  Zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mailowy. Prosimy o dopisanie nazwy zamawianego wzoru w uwagach do zamówienia.

Długość poszczególnych oferowanych przez nas listew to 2 metry (200 cm) z dokładnością do +/- 2 centymetrów. Zamówienia są realizowane przez nasz sklep w wielokrotnościach 2 metrów bieżących (2 m.b.)  i w takich też odcinkach są wysyłane. Cena dotyczy 1 metra bieżącego (m.b.) o wymiarach 40 mm wysokości i 60 mm głębokości

Materiał

- styrodur XPS

Kolor

- do pomalowania

Wysyłka

- 4 dni

MODERN PRO

Opis

Materiał
Styrodur XPS
Kolor
Do pomalowania
Wysyłka
4 dni
Zobacz podobne produkty:
Please wait...