0
clear

Mirror Listwa Led XPS Oświetleniowa

36,90 zł brutto 30,00 zł netto
Wymiar
Ilość

metr/ów

Zamówienie:

  • Podana cena jest ceną za metr bieżący.
  • W uwagach do zamówienia dopisz wzór jaki zamawiasz.
  • Zamówienia realizowane są w wielokrotnościach 2 metrów, ponieważ długość listew to 200 cm (+/- 2 cm) i w takich odcinkach je wysyłamy.
  • Jeśli szukasz innego wzoru bądź rozmiaru skontaktuj się z nami, a przygotujemy dla Ciebie indywidualną wycenę!

Listwa oświetleniowa LED XPS z serii MIRROR to gzyms oświetleniowy sufitowy, który jest montowany do sufitu w niewielkiej odległości od ściany. Produkt może być montowany w celach praktycznych, w celu dokonania niewielkiej optycznej zmiana wielkości pomieszczenia. Listwa doskonale sprawdza się również jako element maskujący niedoskonałości na ścianie, np. w postaci pęknięć lub nierówności. W połączeniu z odpowiednio dobranym źródłem światła listwa oświetleniowa z serii MIRROR daje doskonały efekt, który może całkowicie zmienić charakter danego wnętrza. 

Produkty z serii MIRROR mogą być montowane na skraju pomieszczeń jak również pełnić funkcję tzw. belki oświetleniowej, która jest mocowana w centralnych miejscach pomieszczeń. Materiałem, wykorzystywanym przez nas do produkcji sztukaterii wewnętrznej XPS jest styrodur. To niezwykle trwałe, wytrzymałe i odporne na uszkodzenia tworzywo, którego największą zaletą jest wysoka jakość. W odróżnieniu od styropianu styrodur ma właściwości samogasnące oraz jest odporny na wilgoć. Pozwala to znacznie zmniejszyć  ryzyko powstawania pleśni i grzybów we wnętrzu. Wykonane ze styroduru listwy oświetleniowe są niezwykle łatwe w malowaniu, mają też wyższą gęstość materiału w porównaniu ze styropianem. Listwy ze styroduru są też od niego dużo twardsze, mają jednolitą strukturę, a także są lekkie. Do ich montażu wymagany jest tylko klej montażowy. Ponadto listwy ze styroduru są wilgocio- i pleśnoodporne.

Jeżeli poszukujesz produktu w innym wzorze lub rozmiarze - skontaktuj się z nami.  Zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mailowy. Prosimy o dopisanie nazwy zamawianego wzoru w uwagach do zamówienia. 

Długość poszczególnych oferowanych przez nas listew to 2 metry (200 cm) z dokładnością do +/- 2 centymetrów. Zamówienia są realizowane przez nasz sklep w wielokrotnościach 2 metrów bieżących (2 m.b.)  i w takich też odcinkach są wysyłane. Cena dotyczy 1 metra bieżącego (m.b.) o wymiarach 45 mm wysokości i 110 mm szerokości (patrząc z profilu)

Materiał

- styrodur XPS

Kolor

- do pomalowania

Wysyłka

- 4 dni

MODERN PRO

Opis

Materiał
Styrodur XPS
Kolor
Do pomalowania
Wysyłka
4 dni
Zobacz podobne produkty:
Please wait...