0
clear

MPGW - Gzyms Wewnętrzny / Listwa Wewnętrzna

16,89 zł brutto 13,73 zł netto
Wymiar
Ilość

metr/ów

Zamówienie:

  • Podana cena jest ceną za metr bieżący.
  • W uwagach do zamówienia dopisz wzór jaki zamawiasz.
  • Zamówienia realizowane są w wielokrotnościach 2 metrów, ponieważ długość listew to 200 cm (+/- 2 cm) i w takich odcinkach je wysyłamy.
  • Jeśli szukasz innego wzoru bądź rozmiaru skontaktuj się z nami, a przygotujemy dla Ciebie indywidualną wycenę!

Gzymsy wewnętrzne charakteryzują się wycięciem z tyłu, dzięki czemu dużo łatwiej jest dopasować gzyms do ścian i sufitów, które nie są idealnie równe. Tego typu rozwiązanie dekoracyjne jest stosowane zarówno w mieszkaniach, domach prywatnych jak również w hotelach i innych budynkach komercyjnych, a także salach weselnych i bankietowych. Materiałem wykorzystywanym przez nas do produkcji sztukaterii wewnętrznej XPS jest styrodur. Jest on niezwykle trwały, wytrzymały i odporny na uszkodzenia. Wśród licznych zalet styroduru należy wymienić wysoką jakość, dużo lepszą od stosowanego powszechnie styropianu. Ponadto styrodur ma właściwości samogasnące i  jest odporny na wilgoć. Dzięki temu znacznie zmniejsza się ryzyko powstawania pleśni i grzybów we wnętrzu.

Wykonane ze styroduru listwy wewnętrzne są bardzo łatwe w malowaniu, mają też wyższą gęstość materiału w porównaniu ze styropianem. Styrodurowe listwy są też dużo twardsze, mają jednolitą strukturę, są lekkie, a do ich montażu wymagany jest jedynie klej montażowy. Ponadto styrodurowe listwy są wilgocio- i pleśnoodporne. W naszej ofercie posiadamy kilkanaście wzorów gzymsów i listew wewnętrznych do wyboru. Na specjalne zamówienie wykonujemy również indywidualne zamówienia. Jeżeli poszukujesz produktu w innym wzorze lub rozmiarze - skontaktuj się z nami.  Zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mailowy. Prosimy o dopisanie nazwy zamawianego wzoru w uwagach do zamówienia.

Długość poszczególnych oferowanych przez nas listew to 2 metry (200 cm) z dokładnością do +/- 2 centymetrów. Zamówienia są realizowane przez nasz sklep w wielokrotnościach 2 metrów bieżących (2 m.b.)  i w takich też odcinkach są wysyłane. Cena dotyczy 1 metra bieżącego (m.b.) produktu.

Materiał

- Styrodur XPS

Kolor

- do pomalowania

Wysyłka

- 4 dni

MODERN PRO

Opis

Materiał
Styrodur XPS
Kolor
Do pomalowania
Wysyłka
4 dni
Zobacz podobne produkty:
Please wait...