0
clear

Mix - Listwa Led XPS Oświetleniowa

74,00 zł brutto 60,16 zł netto
Wymiar
Ilość

metr/ów

Zamówienie:

  • Podana cena jest ceną za metr bieżący.
  • W uwagach do zamówienia dopisz wzór jaki zamawiasz.
  • Zamówienia realizowane są w wielokrotnościach 2 metrów, ponieważ długość listew to 200 cm (+/- 2 cm) i w takich odcinkach je wysyłamy.
  • Jeśli szukasz innego wzoru bądź rozmiaru skontaktuj się z nami, a przygotujemy dla Ciebie indywidualną wycenę!

Listwa LED XPS oświetleniowa z serii MIX to gzyms oświetleniowy sufitowy. Listwa dekoracyjna może być przytwierdzana do sufitu w małej odległości od ściany. Podobnie jak pozostałe produkty z serii MIX listwa oświetleniowa może być montowana do sufitu dzięki czemu istnieje możliwość montażu taśm LED kierujących światło zarówno na ścianę jak takze na sufit. Produkt może być montowany w celach praktycznych, takich jak np. niewielka, optyczna zmiana wielkości pomieszczenia. Jednocześnie listwa oświetleniowa świetnie sprawdza się jako element maskujący niedoskonałości w postaci pęknięć czy nierówności na ścianie. W połączeniu z odpowiednio dobranym źródłem światła w postaci jarzeniówek lub oświetlenia LED, listwa tworzy niesamowity efekt i sprawia, że każde pomieszczenie nabiera unikalnego charakteru.

Materiał, który jest przez nas wykorzystywany do produkcji sztukaterii wewnętrznej XPS, jest styrodur. Jest on bardzo wytrzymały, trwały i odporny na uszkodzenia. Największym atutem styroduru jest jego wysoka jakość, dużo lepsza niż powszechnie używanego styropianu. Ponadto styrodur ma właściwości samogasnące i  jest odporny na wilgoć. Dzięki temu  ryzyko powstawania pleśni i grzybów we wnętrzu jest znacznie mniejsze. Jeżeli poszukujesz produktu w innym wzorze lub rozmiarze - skontaktuj się z nami.  Zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mailowy. Prosimy o dopisanie nazwy zamawianego wzoru w uwagach do zamówienia.

Długość poszczególnych oferowanych przez nas listew to 2 metry (200 cm) z dokładnością do +/- 2 centymetrów. Zamówienia są realizowane przez nasz sklep w wielokrotnościach 2 metrów bieżących (2 m.b.)  i w takich też odcinkach są wysyłane. Cena dotyczy 1 metra bieżącego (m.b.) o wymiarach 150 mm wysokości i 125 mm głębokości

Materiał

- styrodur XPS

Kolor

- do pomalowania

Wysyłka

- 4 dni

MODERN PRO

Opis

Materiał
Styrodur XPS
Kolor
Do pomalowania
Wysyłka
4 dni
Zobacz podobne produkty:
Please wait...