0
clear

Mini Styrodur XPS - Listwa Gzymsowa

3,94 zł brutto 3,20 zł netto

Wymiar
Ilość

metr/ów

Zamówienie:

  • Podana cena jest ceną za metr bieżący.
  • Zamówienia realizowane są w wielokrotnościach 2 metrów, ponieważ długość listew to 200 cm (+/- 2 cm) i w takich odcinkach je wysyłamy.
  • Jeśli szukasz innego wzoru bądź rozmiaru skontaktuj się z nami, a przygotujemy dla Ciebie indywidualną wycenę!

Mini styrodur XPS – listwa gzymsowa to produkt, który posiada możliwość montażu taśm LED kierując światło zarówno w stronę sufitu jak i na ścianę. Dodatkowo listwa może pełnić funkcję osłony karnisza. Mini styrodur XPS w postaci listwy gzymsowej świetnie sprawdza się zarówno w mieszkaniach jak również w pomieszczeniach użytkowych o dużej powierzchni, takich jak sale weselne czy sale bankietowe.

Materiałem, który wykorzystujemy do produkcji sztukaterii wewnętrznej XPS jest styrodur. Jest on niezwykle trwały, wytrzymały i odporny na uszkodzenia. Największą zaletą styroduru jest wysoka jakość,  nieporównywalna w zestawieniu ze stosowanym powszechnie styropianem. Ponadto styrodur ma właściwości samogasnące oraz jest odporny na wilgoć. Pozwala to znacznie zmniejszyć  ryzyko powstawania pleśni i grzybów we wnętrzu.

Wykonane ze styroduru listwy gzymsowe LED są bardzo łatwe w malowaniu, mają też wyższą gęstość materiału w porównaniu ze styropianem. Styrodurowe listwy są też od niego dużo twardsze, mają jednolitą strukturę, są lekkie, a do ich montażu wymagany jest tylko klej montażowy. Ponadto listwy ze styroduru są wilgocio- i pleśnoodporne. Jeżeli poszukujesz produktu w innym wzorze lub rozmiarze - skontaktuj się z nami.  Zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mailowy.

Długość poszczególnych oferowanych przez nas listew to 2 metry (200 cm) z dokładnością do +/- 2 centymetrów. Zamówienia są realizowane przez nasz sklep w wielokrotnościach 2 metrów bieżących (2 m.b.)  i w takich też odcinkach są wysyłane. Cena dotyczy 1 metra bieżącego (m.b.)

Materiał

- styrodur XPS

Kolor

- do pomalowania

Wysyłka

- 4 dni

MODERN PRO

Opis

Materiał
Styrodur XPS
Kolor
Do pomalowania
Wysyłka
4 dni
Zobacz podobne produkty:
Please wait...