0
clear

Listwy Oświetleniowe Led XPS - Seria MP2L

23,37 zł brutto 19,00 zł netto
Wymiar
Ilość

metr/ów

Zamówienie:

  • Podana cena jest ceną za metr bieżący.
  • Zamówienia realizowane są w wielokrotnościach 2 metrów, ponieważ długość listew to 200 cm (+/- 2 cm) i w takich odcinkach je wysyłamy.
  • Jeśli szukasz innego wzoru bądź rozmiaru skontaktuj się z nami, a przygotujemy dla Ciebie indywidualną wycenę!

Listwy oświetleniowe LED XPS z serii 2L to listwy dekoracyjne, które są przyklejane do sufitu w niewielkiej odległości od ściany. Tak jak pozostałe produkty z serii 2L, listwy po przytwierdzeniu do sufitu dają możliwość montażu taśm LED, które kierują światło zarówno na ścianę jak również na sufit. Listwy oświetleniowe znajdują zastosowanie w celach praktycznych, gdy użytkownikowi zależy na uzyskaniu niewielkiej optycznej zmianie wielkości pomieszczenia. Jednocześnie gzyms doskonale maskuje wszelkie niedoskonałości w postaci pęknięć lub nierówności ściany. W połączeniu z odpowiednio dobranym źródłem światła w postaci jarzeniówek lub oświetlenia LED listwa daje niesamowity efekt i zmienia charakter pomieszczenia sprawiając, że staje się ono unikalne i niezwykłe.

Wykonane ze styroduru listwy oświetleniowe LED XPS są łatwe w malowaniu, posiadają wyższą gęstość materiału w stosunku do styropianu, dzięki czemu są od niego dużo twardsze, mają jednolitą strukturę, są lekkie, do ich montażu wymagany jest tylko klej, a także są  wilgocio- i pleśnoodporne, dzięki czemu mogą być stosowane również w pomieszczeniach o dużej wilgotności. Polistyren ekstrudowany XPS charakteryzuje się bardzo dobrą izolacyjnością termiczną, odpornością na działanie wilgoci oraz wysoką wytrzymałością. Dzięki zamkniętokomórkowej budowie wewnętrznej wykazuje on szereg unikalnych cech, bardzo przydatnych w budownictwie.

Jeżeli poszukujesz produktu w innym wzorze lub rozmiarze - skontaktuj się z nami.  Zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mailowy. Prosimy o dopisanie nazwy zamawianego wzoru w uwagach do zamówienia. Długość poszczególnych oferowanych przez nas listew to 2 metry (200 cm) z dokładnością do +/- 2 centymetrów. Zamówienia są realizowane przez nasz sklep w wielokrotnościach 2 metrów bieżących (2 m.b.)  i w takich też odcinkach są wysyłane. Cena dotyczy 1 metra bieżącego (m.b.) o wymiarach 80 mm wysokości i 80 mm głębokości

Materiał

- styrodur XPS

Kolor

- do pomalowania

Wysyłka

- 4 dni

MODERN PRO

Opis

Materiał
Styrodur XPS
Kolor
Do pomalowania
Wysyłka
4 dni
Zobacz podobne produkty:
Please wait...