0
clear

Sufit halogenowy z rynienką obustronną - MPH3L2

159,00 zł brutto 129,27 zł netto
Wymiar
Ilość

metr/ów

Zamówienie:

  • Podana cena jest ceną za metr bieżący.
  • Zamówienia realizowane są w wielokrotnościach 2 metrów, ponieważ długość listew to 200 cm (+/- 2 cm) i w takich odcinkach je wysyłamy.
  • Jeśli szukasz innego wzoru bądź rozmiaru skontaktuj się z nami, a przygotujemy dla Ciebie indywidualną wycenę!

Sufit halogenowy z rynienką obustronną / LED XPS -  punktowy to alternatywa dla wykonywanych w klasyczny sposób sufitów podwieszanych z płyty kartonowo-gipsowej. Główne zalety sufitu halogenowego XPS - gzymsu oświetleniowego punktowego w porównaniu z sufitem wykonanym z karton-gipsu:

  • prostota montażu  - wykonanie stelaża i docinanie płyt na wymiar nie jest konieczne
  • estetyka – należy jedynie zastosować akryl na łączeniach poszczególnych gzymsów. Rozwiązanie to pozwoli na uniknięcie widocznych łączeń na kantach, jak ma to miejsce z klasycznie wykonanymi sufitami podwieszanymi.
  • szybkość - montaż sufitu halogenowego XPS trwa dużo szybciej niż sufitu wykonanego z płyty kartonowo-gipsowej
  • oszczędność - cena materiału i montaż sufitu halogenowego XPS są znacznie tańsze od innych dostępnych na rynku rozwiązań

Sposób montażu

Przed przystąpieniem do montażu sufitu należy odpowiednio przygotować instalację elektryczną - wyprowadzić zasilanie i wymierzyć kable. Należy również ustalić w których miejscach ma się znaleźć oświetlenie punktowe – należy w nich wykonać otwory na halogeny. Czynności te powinny być wykonywane na płaskim podłożu, a więc przed przystąpieniem do przyklejania gzymsu do sufitu.

Po naniesieniu kleju na gzyms należy wsunąć kable do środka gzymsu i przykleić go do sufitu. Czynność tę powtarzamy dla wszystkich elementów - zakręty powinny być wykonywane poprzez docinanie gzymsu pod kątem.

Po zamontowaniu łączenia wyrównujemy całość akrylem i przecieramy drobnym papierem ściernym. Malujemy gzymsy i montujemy halogeny. Jeżeli poszukujesz produktu w innym wzorze lub rozmiarze - skontaktuj się z nami. Zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mailowy. Prosimy o dopisanie nazwy zamawianego wzoru w uwagach do zamówienia.

Długość poszczególnych oferowanych przez nas listew to 2 metry (200 cm) z dokładnością do +/- 2 centymetrów. Zamówienia są realizowane przez nasz sklep w wielokrotnościach 2 metrów bieżących (2 m.b.)  i w takich też odcinkach są wysyłane. Cena dotyczy 1 metra bieżącego (m.b.) o wymiarach 60 mm wysokości i 600 mm głębokości

Wysyłka

- 4 dni

MODERN PRO

Opis

Wysyłka
4 dni
Zobacz podobne produkty:
Please wait...