0
clear

Sufit halogenowy z łukiem - MPGHO1

61,00 zł brutto 49,59 zł netto
Wymiar
Ilość

metr/ów

Zamówienie:

  • Podana cena jest ceną za metr bieżący.
  • Zamówienia realizowane są w wielokrotnościach 2 metrów, ponieważ długość listew to 200 cm (+/- 2 cm) i w takich odcinkach je wysyłamy.
  • Jeśli szukasz innego wzoru bądź rozmiaru skontaktuj się z nami, a przygotujemy dla Ciebie indywidualną wycenę!

Sufit halogenowy LED XPS punktowy stanowi alternatywę dla wykonywanych klasyczną metodą sufitów podwieszanych z płyty kartonowo-gipsowej. Przedstawiamy zalety sufitu halogenowego XPS - gzymsu oświetleniowego punktowego w zestawieniu z sufitem wykonanym z karton-gipsu:

  • łatwy montaż  - nie jest konieczne czasochłonne wykonywanie stelaża ani docinanie płyt na wymiar,
  • estetyka – działanie użytkownika ogranicza się do zastosowania akrylu na łączeniach poszczególnych gzymsów. Dzięki temu łączenia na kantach nie są widoczne tak, jak ma to miejsce w przypadku sufitów podwieszanych
  • oszczędność czasu - montaż sufitu halogenowego XPS jest szybszy niż sufitu wykonanego z karton-gipsu
  • oszczędność - cena materiału i montaż sufitu halogenowego XPS są dużo tańsze

Sposób montażu

Przed rozpoczęciem montażu przygotuj instalację elektryczną - wyprowadź zasilanie i wymierz kable. Ustal w których miejscach ma się znaleźć oświetlenie punktowe i wykonaj w nich otwory na halogeny. Wykonuj te czynności na ziemi, przed przystąpieniem do przyklejania gzymsu do sufitu. Po naniesieniu kleju na gzyms wsuń kable do środka i przyklej gzyms do sufitu. Powtórz tę czynność dla wszystkich elementów - zakręty wykonaj docinając gzyms pod kątem. Po zamontowaniu łączenia wyrównaj całość akrylem, a następnie przetrzyj drobnym papierem ściernym. Następnie pomaluj gzymsy. Po ich przymocowaniu i pomalowaniu możesz zamontować halogeny.

Jeżeli poszukujesz produktu w innym wzorze lub rozmiarze - skontaktuj się z nami.  Zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mailowy. Prosimy o dopisanie nazwy zamawianego wzoru w uwagach do zamówienia. Długość poszczególnych oferowanych przez nas listew to 2 metry (200 cm) z dokładnością do +/- 2 centymetrów. Zamówienia są realizowane przez nasz sklep w wielokrotnościach 2 metrów bieżących (2 m.b.)  i w takich też odcinkach są wysyłane. Cena dotyczy 1 metra bieżącego (m.b.) o wymiarach 60 mm wysokości i 200 mm głębokości

Wysyłka

- 4 dni

MODERN PRO

Opis

Wysyłka
4 dni
Zobacz podobne produkty:
Please wait...