0
clear

Sufit halogenowy z lukiem na zewnątrz - MPH1

48,00 zł brutto 39,02 zł netto
Wymiar
Ilość

metr/ów

Zamówienie:

  • Podana cena jest ceną za metr bieżący.
  • Zamówienia realizowane są w wielokrotnościach 2 metrów, ponieważ długość listew to 200 cm (+/- 2 cm) i w takich odcinkach je wysyłamy.
  • Jeśli szukasz innego wzoru bądź rozmiaru skontaktuj się z nami, a przygotujemy dla Ciebie indywidualną wycenę!

Sufit halogenowy / LED XPS punktowy z łukiem na zewnątrz stanowi alternatywne rozwiązanie dla klasycznych sufitów podwieszanych z płyty kartonowo-gipsowej. Produkt jest listwą dekoracyjną, która może być montowana na środku sufitu jak również na skraju ściany i sufitu. Prezentujemy zalety sufitu XPS - gzymsu oświetleniowego punktowego w zestawieniu z klasycznym sufitem wykonanym z karton-gipsu:

  • łatwość montażu  - czasochłonne wykonanie stelaża i  docinanie płyt na wymiar nie jest konieczne,
  • estetyka – jedyną czynnością jaką musi wykonać użytkownik jest zastosowanie akrylu na łączeniach poszczególnych gzymsów – dzięki temu łączenia na kantach nie będą widoczne, tak jak to często ma miejsce w sufitach podwieszanych
  • szybkość - montaż sufitu halogenowego XPS zajmuje mniej czasu niż sufitu wykonanego z karton-gipsu
  • oszczędność - materiał i montaż sufitu halogenowego XPS wymagają mniejszych nakładów finansowych

Sposób montażu

Przed montażem należy odpowiednio przygotować instalację elektryczną - wyprowadzić zasilanie, wymierzyć kable oraz ustalić w których miejscach znajdzie się oświetlenie punktowe. Następnie wykonujemy otworów na halogeny. Czynność ta powinna być wykonywana na stabilnym podłożu przed przystąpieniem do przyklejania gzymsu do sufitu.

Po naniesieniu kleju wsuwamy kable wewnątrz gzymsu i przyklejamy go do sufitu. Czynność tą powtarzamy dla wszystkich elementów – zakręty wykonujemy docinając gzyms pod kątem. Po zamontowaniu łączenia całość należy wyrównać akrylem, a następnie przetrzeć drobnym papierem ściernym. Następnie malujemy gzyms i montujemy halogeny. 

Jeżeli poszukujesz produktu w innym wzorze lub rozmiarze - skontaktuj się z nami.  Zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mailowy. Prosimy o dopisanie nazwy zamawianego wzoru w uwagach do zamówienia. Cena dotyczy 1 metra bieżącego (m.b.) o wymiarach 60 mm wysokości i 175 mm głębokości. Długość poszczególnych oferowanych przez nas listew to 2 metry (200 cm) z dokładnością do +/- 2 centymetrów. Zamówienia są realizowane przez nasz sklep w wielokrotnościach 2 metrów bieżących (2 m.b.)  i w takich też odcinkach są wysyłane.

Wysyłka

- 4 dni

MODERN PRO

Opis

Wysyłka
4 dni
Zobacz podobne produkty:
Please wait...