0
clear

Sufit halogenowy z rynienką obustronną - MPH2

52,00 zł brutto 42,28 zł netto
Wymiar
Ilość

metr/ów

Zamówienie:

  • Podana cena jest ceną za metr bieżący.
  • Zamówienia realizowane są w wielokrotnościach 2 metrów, ponieważ długość listew to 200 cm (+/- 2 cm) i w takich odcinkach je wysyłamy.
  • Jeśli szukasz innego wzoru bądź rozmiaru skontaktuj się z nami, a przygotujemy dla Ciebie indywidualną wycenę!

Sufit halogenowy LED XPS z rynienką obustronną -  punktowy jest listwą dekoracyjną przeznaczoną do montowania na środku sufitu lub na skraju ściany i sufitu. Produkt jest alternatywą dla klasycznie produkowanych podwieszanych sufitów z płyty kartonowo-gipsowej. Prezentujemy zalety sufitu XPS - gzymsu oświetleniowego punktowego w porównaniu z tradycyjnym sufitem wykonanym z płyty kartonowo-gipsowej.

  • łatwość montażu  - nie jest wymagane czasochłonne wykonanie stelaża i  docinanie płyt na wymiar,
  • estetyka – jedyną czynnością jaką należy wykonać jest zastosowanie akrylu na łączeniach poszczególnych gzymsów - nie będą wówczas widoczne łączenia na kantach, tak jak w sufitach podwieszanych
  • oszczędność czasu - montaż sufitu halogenowego XPS trwa dużo szybciej niż sufitu wykonanego z karton-gipsu
  • oszczędność - materiał i montaż sufitu halogenowego XPS są zdecydowanie tańsze

Sposób montażu

Przed rozpoczęciem montażu należy przygotować instalację elektryczną - wyprowadzić zasilanie, wymierzyć kable, a także ustalić w których miejscach znajdzie się oświetlenie punktowe. Kolejną czynnością powinno być wykonanie otworów na halogeny. Prace te owinny być wykonywane na ziemi, przed przystąpieniem do przyklejania gzymsu do sufitu.

Po naniesieniu kleju należy wsunąć kable do środka gzymsu i przykleić go do sufitu. Czynności te należy powtórzyć dla wszystkich elementów - zakręty należy wykonać docinając gzyms pod kątem. Po zamontowaniu łączenia całość należy wyrównać akrylem i przetrzeć drobnym papierem ściernym. Następnie można przystąpić malowania gzymsów i montażu halogenów.

Jeżeli poszukujesz produktu w innym wzorze lub rozmiarze - skontaktuj się z nami.  Zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mailowy. Długość poszczególnych oferowanych przez nas listew to 2 metry (200 cm) z dokładnością do +/- 2 centymetrów. Zamówienia są realizowane przez nasz sklep w wielokrotnościach 2 metrów bieżących (2 m.b.)  i w takich też odcinkach są wysyłane.

Prosimy o dopisanie nazwy zamawianego wzoru w uwagach do zamówienia. Cena dotyczy 1 metra bieżącego (m.b.) o wymiarach 60 mm wysokości i 200 mm głębokości

Wysyłka

- 4 dni

MODERN PRO

Opis

Wysyłka
4 dni
Zobacz podobne produkty:
Please wait...