0
clear

1 metr Taśmy Aluminiowej do Gzymsów Oświetleniowych XPS

2,50 zł brutto 2,03 zł netto
Ilość

Taśma aluminiowa do gzymsów oświetleniowych XPS z klejem akrylowym jest jednym z akcesoriów, które znajduje zastosowanie podczas montażu sztukaterii, w szczególności przy montażu listew i gzymsów oświetlających ścianę lub sufit. Taśma zapobiega przebijaniu światła przez gzyms oświetleniowy i jest rekomendowana przez fachowców.

Taśma aluminiowa służy do odbijania światła oraz równomiernego podświetlenia ściany lub dekoracji. Taśma jest naklejana od wewnętrznej strony listwy – przykleja się na nią paski oświetleniowe LED. Zastosowanie taśmy aluminiowej pozwala na zmniejszenie możliwości przebijania się światła przez gzyms oświetleniowy. Jednocześnie większa ilość światła jest odbijana na zewnątrz. Taśma aluminiowa samoprzylepna to rozwiązanie mające zastosowanie w przypadku większości listew sufitowych, gzymsowych, karniszowych lub oświetleniowych. Produkt jest przydatny w sytuacji gdy zależy nam na niebanalnym i unikalnym oświetleniu danego pomieszczenia.

Taśma aluminiowa jest rekomendowana do montażu listew karniszowych w celu podklejenia ich wewnętrznej strony. Rozwiązanie to pozwala to zniwelowanie niekorzystnego efektu prześwitywania listwy w razie zamontowania taśmy LED o wysokiej sile światła. Taśma aluminiowa odbija i delikatnie rozprasza emitowane przez taśmę LED światło – w ten sposób podświetlenie jest bardziej równomierne. Produkt znajduje zastosowanie przy podświetleniach z użyciem listew dekoracyjnych, oświetleniowych oraz karniszowych. Taśma aluminiowa likwiduje efekt przebijania światła przez listwę oświetleniową i pomaga w rozproszeniu światła. To jedno z akcesoriów, które znajduje również zastosowanie podczas wielu innych prac remontowych.

Grubość folii aluminiowej to 0,03 mm, a jej szerokość to 50 mm.

Folia jest przez nas sprzedawana w rolkach o długości 45 metrów.

Wysyłka

- 4 dni

Opis

Wysyłka
4 dni
Zobacz podobne produkty:
Please wait...