0
clear

Panel Sufitowy 60/200 cm 3D XPS Modern 1

150,00 zł brutto 121,95 zł netto
Wymiar
Ilość

Zamówienie:

  • Podana cena jest ceną za 1 sztukę 60 cm/200 cm
  • Zamówienia realizowane są w wielokrotnościach 2 metrów, ponieważ długość paneli to 200 cm (+/- 2 cm) i w takich odcinkach je wysyłamy.
  • Jeśli szukasz innego wzoru bądź rozmiaru skontaktuj się z nami, a przygotujemy dla Ciebie indywidualną wycenę!

Panel sufitowy 3D XPS z serii MODERN 1 to innowacyjny panel 3D, który może być malowany w dowolny sposób. Wykonany z wyjątkowo trwałego styroduru XPS produkt pozwala na dokonanie optycznej zmiany pomieszczenia i nadanie mu nowoczesnego i unikalnego charakteru. Elegancka i prosta forma panelu sprawa, że każde wnętrze, w którym zostanie zamontowany, zyska zupełnie nowy wygląd. Panel sufitowy 3D to prosta w montażu a zarazem niezwykle oryginalna aranżacja sufitu, która może być z powodzeniem stosowana zarówno w mieszkaniach i domach prywatnych, jak również w obiektach użyteczności publicznej, biurach, salach konferencyjnych, salach weselnych czy salach bankietowych. 

Dodatkowym atutem jest brak widocznych łączeń pomiędzy panelami – znajdują się one zawsze na styku załamania wewnętrznego, dzięki czemu bardzo łatwo jest je zamaskować za pomocą akrylu. Ponadto panel jest gładki i lekki – warto też podkreślić, że jest odporny na deformacje i uderzenia. Każdy oferowany przez nasz sklep panel sufitowy dostępny jest w wymiarze 60 cm szerokości x 200 cm (+/- 2 cm) długości, co łącznie daje aż 1,2 m2. Dzięki temu montaż panelu przebiega niezwykle sprawnie szybko.

Do montażu panelu sufitowego przydatne będą nożyk tapicerski, klej (dostępny w naszym sklepie) oraz akryl. Cena dotyczy 1 sztuki panelu sufitowego o wymiarze 60 cm x 200 cm.

Materiał

- styrodur XPS

Kolor

- do pomalowania

Wysyłka

- 4 dni

MODERN PRO

Opis

Materiał
Styrodur XPS
Kolor
Do pomalowania
Wysyłka
4 dni
Zobacz podobne produkty:
Please wait...