0
clear

GM - Gzyms Oświetleniowy Listwa Oświetleniowa Led Ścienny

17,00 zł brutto 13,82 zł netto
Wymiar
Ilość

metr/ów

Zamówienie:

  • Podana cena jest ceną za metr bieżący.
  • W uwagach do zamówienia dopisz wzór jaki zamawiasz.
  • Zamówienia realizowane są w wielokrotnościach 2 metrów, ponieważ długość listew to 200 cm (+/- 2 cm) i w takich odcinkach je wysyłamy.
  • Jeśli szukasz innego wzoru bądź rozmiaru skontaktuj się z nami, a przygotujemy dla Ciebie indywidualną wycenę!

Gzyms oświetleniowy LED ścienny wklęsły z serii MASSIVE to oświetleniowa listwa dekoracyjna mająca szerokie zastosowanie w aranżacji wnętrz. Produkt jest przyklejany do ściany w niewielkiej odległości od sufitu. Jest również niezwykle lekki i prosty w montażu. Gzyms oświetleniowy LED ścienny może być montowany w celach czysto praktycznych, w szczególności gdy zależy nam na  optycznej zmianie wielkości pomieszczenia. Doskonale sprawdza się we każdym wnętrzu, zarówno nowocześnie jak też tradycyjnie urządzonym. Produkt doskonale kamufluje również wszelkie niedoskonałości w postaci uszkodzeń ściany czy widocznych na niej pęknięć. W połączeniu z właściwie dobranym źródłem światła w postaci lamp jarzeniowych czy oświetleniem LED gzyms daje niezwykłe efekty i przyczynia się do poprawy estetyki danego wnętrza.

Do produkcji sztukaterii wewnętrznej XPS wykorzystujemy styrodur. To sprawdzony materiał budowlany o gładkiej powierzchni i strukturze składającej się z małych zamkniętych komórek. Styrodur jest niezwykle wytrzymały i trwały, posiada właściwości samogasnące i jest niezwykle odporny na wilgoć, dzięki czemu zapobiega powstawaniu pleśni oraz grzybów.  

Długość poszczególnych oferowanych przez nas listew to 2 metry (200 cm) z dokładnością do +/- 2 centymetrów. Zamówienia są realizowane przez nasz sklep w wielokrotnościach 2 metrów bieżących (2 m.b.)  i w takich też odcinkach są wysyłane. Jeżeli poszukujesz produktu w innym wzorze lub rozmiarze - skontaktuj się z nami.  Zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mailowy. Prosimy o dopisanie nazwy zamawianego wzoru w uwagach do zamówienia.

Materiał

- styrodur XPS

Kolor

- do pomalowania

Wysyłka

- 4 dni

MODERN PRO

Opis

Materiał
Styrodur XPS
Kolor
Do pomalowania
Wysyłka
4 dni
Zobacz podobne produkty:
Please wait...