0
clear

MGOM2 - Gzyms LED XPS - Listwa Oświetleniowa

19,48 zł brutto 15,84 zł netto
Wymiar
Ilość

metr/ów

Zamówienie:

  • Podana cena jest ceną za metr bieżący.
  • Zamówienia realizowane są w wielokrotnościach 2 metrów, ponieważ długość listew to 200 cm (+/- 2 cm) i w takich odcinkach je wysyłamy.
  • Jeśli szukasz innego wzoru bądź rozmiaru skontaktuj się z nami, a przygotujemy dla Ciebie indywidualną wycenę!

Gzyms oświetleniowy LED XPS z serii MODERN 2 to nowoczesny produkt dekoracyjny, który jest obecnie często i chętnie wykorzystywany w stylizacji wnętrz. Prostota i unikalność jego kształtu pozwalają optycznie zmienić wygląd pomieszczenia. Listwa oświetleniowa jest montowana w niewielkiej odległości od ściany. Przy zastosowaniu odpowiedniego oświetlenia LED możliwe jest osiągnięcie znakomitych efektów świetlnych podkreślających unikalny charakter danego wnętrza. Gzyms oświetleniowy LED XPS sprawdza się doskonale zarówno w mniejszych jak i większych pomieszczeniach. Niezwykle atrakcyjnie prezentuje się zwłaszcza w salach weselnych oraz salach bankietowych. Właściwie zamontowany produkt optycznie zmienia wielkości pomieszczenia, oraz kamufluje wszelkie widoczne na ścianie niedoskonałości. Jest również niezwykle efektowną ozdobą okna.

Materiałem wykorzystywanym do produkcji sztukaterii wewnętrznej XPS jest styrodur. Jego atuty to wytrzymałość, gładkość oraz wysoka jakość,  zwłaszcza w porównaniu ze stosowanym powszechnie styropianem. Warto też podkreślić, że styrodur ma właściwości samogasnące, jest wysoce odporny na wilgoć, a także zapobiega powstawaniu pleśni oraz grzybów.

Długość poszczególnych oferowanych przez nas listew to 2 metry (200 cm) z dokładnością do +/- 2 centymetrów. Zamówienia są realizowane przez nasz sklep w wielokrotnościach 2 metrów bieżących (2 m.b.)  i w takich też odcinkach są wysyłane. Jeżeli poszukujesz produktu w innym wzorze lub rozmiarze - skontaktuj się z nami. Zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mailowy. Prosimy o wpisanie nazwy zamawianego wzoru w uwagach do zamówienia.

Materiał

- styrodur XPS

Kolor

- do pomalowania

Wysyłka

- 4 dni

MODERN PRO

Opis

Materiał
Styrodur XPS
Kolor
Do pomalowania
Wysyłka
4 dni
Zobacz podobne produkty:
Please wait...