0
clear

GOW - Gzyms Oświetleniowy Ścienny Led

20,00 zł brutto 16,26 zł netto
Wymiar
Ilość

metr/ów

Zamówienie:

  • Podana cena jest ceną za metr bieżący.
  • W uwagach do zamówienia dopisz wzór jaki zamawiasz.
  • Zamówienia realizowane są w wielokrotnościach 2 metrów, ponieważ długość listew to 200 cm (+/- 2 cm) i w takich odcinkach je wysyłamy.
  • Jeśli szukasz innego wzoru bądź rozmiaru skontaktuj się z nami, a przygotujemy dla Ciebie indywidualną wycenę!

Gzyms oświetleniowy ścienny wysoki z serii MODERN to popularna listwa dekoracyjna, znajdująca szerokie zastosowanie w aranżacji wnętrz. Produkt może być przyklejany do ściany w niewielkiej odległości od sufitu. W połączeniu z odpowiednio dobranym źródłem światła gzyms oświetleniowy daje w pomieszczeniach  niesamowity efekt wizualny. Może stanowić jedyne źródło światła w danym pomieszczeniu, jak również być jednym z elementów oświetlenia. Gzyms oświetleniowy ścienny ma wiele zastosowań – może być  montowany w celach praktycznych, takich jak np. niewielka optyczna zmiana wielkości pomieszczenia. Doskonale sprawdza się także jako element maskujący niedoskonałości np. w postaci pęknięć oraz nierówności znajdujących się na ścianie. Produkt jest trwały i elastyczny. Jego niewątpliwą zaletą jest również to, że jest niezwykle łatwy w montażu.

Długość poszczególnych oferowanych przez nas listew to 2 metry (200 cm) z dokładnością do +/- 2 centymetrów. Zamówienia są realizowane przez nasz sklep w wielokrotnościach 2 metrów bieżących (2 m.b.)  i w takich też odcinkach są wysyłane.

Materiał wykorzystany przez nas do produkcji gzymsu oświetleniowego ściennego to styrodur – niezwykle wytrzymały w porównaniu ze stosowanym powszechnie styropianem. Atutem tego tworzywa jest również gładkość. Ponadto styrodur ma właściwości samogasnące i jest niezwykle odporny na wilgoć, zapobiega również powstawaniu pleśni i grzybów. Prosimy o dopisanie nazwy wzoru w uwagach do zamówienia.

Jeżeli poszukujesz produktu w innym wzorze lub rozmiarze - skontaktuj się z nami.  Zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mailowy.

Materiał

- styrodur XPS

Kolor

- do pomalowania

Wysyłka

- 4 dni

MODERN PRO

Opis

Materiał
Styrodur XPS
Kolor
Do pomalowania
Wysyłka
4 dni
Zobacz podobne produkty:
Please wait...