0
clear

MOK - Osłona Karnisza / Gzyms

16,89 zł brutto 13,73 zł netto


Wymiar
Ilość

metr/ów

Zamówienie:

  • Podana cena jest ceną za metr bieżący.
  • W uwagach do zamówienia dopisz wzór jaki zamawiasz.
  • Zamówienia realizowane są w wielokrotnościach 2 metrów, ponieważ długość listew to 200 cm (+/- 2 cm) i w takich odcinkach je wysyłamy.
  • Jeśli szukasz innego wzoru bądź rozmiaru skontaktuj się z nami, a przygotujemy dla Ciebie indywidualną wycenę!

Gzyms karniszowy XPS z serii MODERN to dekoracyjny element sztukaterii mający zastosowanie w celach dekoracyjnych. Może on pełnić funkcję efektownej ozdoby okna, a jednocześnie doskonale kamufluje karnisz. Produkt  może być montowany bezpośrednio pod sufitem. Dzięki swojej unikalnej formie gzyms nada praktycznie każdemu wnętrzu ciepły, przytulny charakter. Produkt doskonale sprawdza się we wszelkiego rodzaju pomieszczeniach - idealnie komponuje się zarówno z klasycznymi jak i nowoczesnymi wnętrzami dodając im subtelnej elegancji i stylu. Gzyms znajduje szerokie zastosowanie jako element wystroju hoteli, sal weselnych czy sal bankietowych. Do produkcji sztukaterii wewnętrznej XPS używamy styroduru. To sprawdzony, dużo bardziej wytrzymały od styropianu materiał, którego największym atutem jest wysoka jakość. Łatwy w montażu styrodur ma właściwości samogasnące i jest odporny na wilgoć, dzięki czemu zapobiega powstawaniu pleśni oraz grzybów.

Osłona karnisza XPS jest dostępna w kilkunastu wzorach do wyboru. Zapraszamy do zapoznania się naszym pełnym asortymentem. Zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mailowy.

Długość poszczególnych oferowanych przez nas listew to 2 metry (200 cm) z dokładnością do +/- 2 centymetrów. Zamówienia są realizowane przez nasz sklep w wielokrotnościach 2 metrów bieżących (2 m.b.)  i w takich też odcinkach są wysyłane.

Zapewniamy profesjonalną obsługę podczas sprzedaży oraz gwarantujemy wysoką jakość oferowanych przez nas produktów. Na specjalne życzenie wykonujemy również indywidualne zamówienia. Specjalnie dla Ciebie przygotujemy indywidualną wycenę. Na każdym etapie transakcji naszym Klientom zapewniamy fachowe doradztwo. 

Materiał

- styrodur XPS

Kolor

- do pomalowania

Wysyłka

- 4 dni

MODERN PRO

Opis

Materiał
Styrodur XPS
Kolor
Do pomalowania
Wysyłka
4 dni
Zobacz podobne produkty:
Please wait...