0
clear

MOK-M Osłona Karnisza - Gzyms

18,19 zł brutto 14,79 zł netto
Wymiar
Ilość

metr/ów

Zamówienie:

  • Podana cena jest ceną za metr bieżący.
  • Zamówienia realizowane są w wielokrotnościach 2 metrów, ponieważ długość listew to 200 cm (+/- 2 cm) i w takich odcinkach je wysyłamy.
  • Jeśli szukasz innego wzoru bądź rozmiaru skontaktuj się z nami, a przygotujemy dla Ciebie indywidualną wycenę!

Gzyms karniszowy z serii MODERN to nowoczesny dekoracyjny element sztukaterii, który znajduje szerokie zastosowanie w celach dekoracyjnych. Gzyms ma podwójną rolę - jest efektowną ozdobą okna, a jednocześnie pełni funkcję kamuflażu karnisza. Całość prezentuje się niezwykle elegancko a zarazem ponadczasowo. Gzyms XPS może być montowany bezpośrednio pod sufitem. Produkt doskonale komponuje się zarówno z klasycznymi jak i nowoczesnymi wnętrzami dodając im elegancji i stylu. Gzyms znajduje szerokie zastosowanie w stylowych pomieszczeniach, takich jak sale weselne i sale bankietowe. Można go spotkać również w pomieszczeniach hotelowych. Jego użycie nadaje wnętrzom ciepły i przytulny charakter. 

Materiałem wykorzystywanym przez nas do produkcji sztukaterii wewnętrznej XPS jest styrodur, który umożliwia bardzo dobre dopasowanie danego elementu do sufitu. Największymi atutami styroduru są wysoka jakość, a także wytrzymałość i gładkość. Styrodur posiada również właściwości samogasnące i jest wysoce odporny na wilgoć, przez co zapobiega powstawaniu pleśni i grzybów. Montaż styrodurowego elementu za pomocą kleju jest szybki i czysty.

Długość poszczególnych oferowanych przez nas listew to 2 metry (200 cm) z dokładnością do +/- 2 centymetrów. Zamówienia są realizowane przez nasz sklep w wielokrotnościach 2 metrów bieżących (2 m.b.)  i w takich też odcinkach są wysyłane.

Osłona karnisza z serii MODERN jest dostępna w kilkunastu wzorach do wyboru. Zapraszamy do zapoznania się z naszym pełnym asortymentem. Wykonujemy również indywidualne zamówienia - zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mailowy.

Materiał

- styrodur XPS

Kolor

- do pomalowania

Wysyłka

- 4 dni

MODERN PRO

Opis

Materiał
Styrodur XPS
Kolor
Do pomalowania
Wysyłka
4 dni
Zobacz podobne produkty:
Please wait...