0
clear

MGOMZ - Gzyms LED XPS - Listwa Oświetleniowa

19,49 zł brutto 15,85 zł netto
Wymiar
Ilość

metr/ów

Zamówienie:

  • Podana cena jest ceną za metr bieżący.
  • Zamówienia realizowane są w wielokrotnościach 2 metrów, ponieważ długość listew to 200 cm (+/- 2 cm) i w takich odcinkach je wysyłamy.
  • Jeśli szukasz innego wzoru bądź rozmiaru skontaktuj się z nami, a przygotujemy dla Ciebie indywidualną wycenę!

Gzyms Oświetleniowy LED XPS z serii MODERN to nowoczesny element sztukaterii w postaci listwy dekoracyjnej, którego największym atutem jest prosty, a jednocześnie przyciągający uwagę wzór. Gzyms jest przyklejany do sufitu w niewielkiej odległości od ściany. Produkt jest lekki i niezwykły łatwy w montażu.Istnieje możliwość przyklejenia do gzymsu taśmy LED w trzech płaszczyznach. Wycięcie gzymsu w kształcie litery „V” umożliwia skierowanie źródło światła w dół lub w górę. Dzięki temu niezwykle praktycznemu rozwiązaniu możliwe jest podświetlenie ściany lub sufitu w zależności od preferencji i upodobań użytkownika. W połączeniu z odpowiednio dobranym źródłem światła gzyms daje niepowtarzalny efekt aranżacji wnętrza. Ponadto produkt znajduje zastosowanie jako estetyczna i praktyczna osłona karnisza, zmienia optycznie wielkość pomieszczenia oraz maskuje wszelkie ścienne niedoskonałości, takie jak np. pęknięcia powstałe w miejscu łączenia sufitu ze ścianą. Równocześnie gzyms jest niezastąpionym elementem dekoracyjnym - doskonale sprawdza się zarówno w mniejszych jak też w większych pomieszczeniach, nadając im elegancji i stylu.

Gzyms LED XPS jest wykonany ze styroduru wysokiej jakości, dzięki czemu jest gładki, a zarazem wytrzymały. Ponadto posiada właściwości samogasnące i jest odporny na wilgoć. Pozwala to zapobiec powstawaniu pleśni i grzybów we wnętrzu.

Długość poszczególnych oferowanych przez nas listew to 2 metry (200 cm) z dokładnością do +/- 2 centymetrów. Zamówienia są realizowane przez nasz sklep w wielokrotnościach 2 metrów bieżących (2 m.b.)  i w takich też odcinkach są wysyłane.

Materiał

- styrodur XPS

Kolor

- do pomalowania

Wysyłka

- 4 dni

MODERN PRO

Opis

Materiał
Styrodur XPS
Kolor
Do pomalowania
Wysyłka
4 dni
Zobacz podobne produkty:
Please wait...