0
clear

MOK-2L Osłona Karnisza - Gzyms XPS

41,59 zł brutto 33,81 zł netto
Wymiar
Ilość

metr/ów

Zamówienie:

  • Podana cena jest ceną za metr bieżący.
  • Zamówienia realizowane są w wielokrotnościach 2 metrów, ponieważ długość listew to 200 cm (+/- 2 cm) i w takich odcinkach je wysyłamy.
  • Jeśli szukasz innego wzoru bądź rozmiaru skontaktuj się z nami, a przygotujemy dla Ciebie indywidualną wycenę!

Na Serię 2L składają się karniszowe gzymsy oświetleniowe wyposażone w specjalnie wyprofilowany kanał, w którym może zostać zamontowana taśma oświetleniowa LED. Dzięki temu rozwiązaniu światło może być skierowane zarówno w górę, w stronę sufitu, jak też bezpośrednio na ścianę. Ponadto gzymsy oświetleniowe XPS świetnie sprawdzają się jako estetyczna i atrakcyjna wizualnie osłona karnisza. Osłona karnisza w postaci gzymsu oświetleniowego XPS znajduje zastosowanie zarówno w mieszkaniach, jak również w dużo większych pomieszczeniach, w których duże znaczenie ma atrakcyjna wizualnie aranżacja wnętrza - takich jak np. sala weselna czy sala bankietowa. Gzyms oświetleniowy XPS może być malowany dowolnym kolorem za pomocą farb akrylowych, silikonowych, silikatowych, emulsyjnych jak również  farb lateksowych.

Materiałem wykorzystywanym przez nas do produkcji sztukaterii wewnętrznej XPS jest styrodur. Cechuje go wytrzymałość, gładkość a przede wszystkim wysoka jakość,  nieporównywalna w zestawieniu ze stosowanym powszechnie styropianem. Styrodur ma również właściwości samogasnące oraz jest wysoce odporny na wilgoć, dzięki czemu zapobiega powstawaniu pleśni oraz grzybów.

Długość poszczególnych oferowanych przez nas listew to 2 metry (200 cm) z dokładnością do +/- 2 centymetrów. Zamówienia są realizowane przez nasz sklep w wielokrotnościach 2 metrów bieżących (2 m.b.)  i w takich też odcinkach są wysyłane. 

Zapewniamy profesjonalną obsługę podczas sprzedaży oraz gwarantujemy wysoką jakość oferowanych przez nas produktów. Na specjalne życzenie wykonujemy również indywidualne zamówienia. Specjalnie dla Ciebie przygotujemy indywidualną wycenę. Na każdym etapie transakcji naszym Klientom zapewniamy fachowe doradztwo.

Marka:

MODERN PRO

Materiał:

- styrodur XPS

Kolor:

- do pomalowania

Wysyłka:

- 4 dni

MODERN PRO

Opis

Materiał
Styrodur XPS
Kolor
Do pomalowania
Wysyłka
4 dni
Zobacz podobne produkty:
Please wait...