0
clear

Sufit halogenowy z profilem LED MPGLED0-1

99,64 zł brutto 81,01 zł netto
Wymiar
Ilość

Sufit Halogenowy z Profilem LED - cena z 1 metr

Główne zalety i różnice miedzy Sufitem  XPS - Gzyms Oświetleniowy Punktowy ze styroduru, a sufitem wykonanym z karton gipsu.

- łatwość montażu (nie wymagany jest pracochłonny stelaż, docinanie płyt na wymiar itp.)

- estetyka - jedyne co musisz zrobić to na łączeniach poszczególnych gzymsów zastosować akryl, dzięki czemu nie ma widocznych łączeń na kantach, jak ma to miejsce z klasycznie robionymi sufitami podwieszanymi

- oszczędność czasu - montaż tego rozwiązania to około szybkość montażu o którym tylko można pomarzyć wykorzystując karton gips

- oszczędność pieniędzy - cena materiału i sam montaż kosztuje dużo mniej

 W zestawie otrzymujesz:

- Gzyms

- Profil Aluminiowy 

- Klosz Mleczny 

Montaż  - zasady.
1. Przed przystąpieniem do montażu musisz oczywiście przygotować instalację elektryczną. Czyli wyprowadzić zasilanie oraz tak wymierzyć kable, aby przewidzieć miejsca w których chcesz mieć umieszczone oświetlenie.
2. Kolejny krok to zrobienie otworów na halogeny, w punktach, które wcześniej wymierzyłeś (rób to przed przyklejaniem gzymsu do sufitu) - dotyczy gzymsów z miejscem na halogeny.
3. Następnie nanieś klej na gzyms, wsuń kable do środka i przyklej gzyms do sufitu.
4. Żeby gzyms idealnie przylegał do sufitu rekomendujemy stosowanie podpory teleskopowej w kilku miejscach, tak, żeby gzyms przylegał idealnie do sufitu. Jeśli przytrzymasz za krótko, albo dociśniesz tylko w dwóch pkt. gzyms pod wpływem grawitacji, może odstawać, a takiego efektu nie chcesz uzyskać. (Dzięki temu, że gzymsy są elastyczne, nawet na krzywych sufitach jesteś w stanie je przykleić).
5. Czynność powtórz do momentu kiedy przykleisz wszystkie elementy. (Zakręty wykonujesz poprzez docinanie gzymsu pod kątem).
6. Po zamontowaniu łączenia wyrównaj akrylem, przetrzyj drobnym papierem ściernym, a na końcu pomaluj.
7. Mając już gzymsy przyklejone do sufitu możesz zacząć montować halogeny - dotyczy gzymsów z miejscem na halogeny.

8. Końcowy etap to montaż profili aluminiowych na taśmy Led:

- wymierz odpowiednie długości profili, dotnij je

- profile możesz przykleić do gzymsów klejem typu Tytan FIX GT. Rozprowadź go po całości profilu, w takiej ilości, aby nie wypłynął poza "skrzydełka profili". (Ważne: klej musi być w dużej ilości, tak, aby profil nie odkleił się od gzymsu).

- dociśnij równomiernie, odczekaj aż klej zwiąże

- wprowadź taśmę LED i nałóż klosz

UWAGA! Drogi kliencie, nasze gzymsy produkowane są w odcinkach 2-metrowych (+/- 2cm), nie przycinamy ich na wymiar. Możliwy jest zakup tylko parzystej liczby metrów.

W zestawie nie ma taśmy LED.

Uwaga: Jeśli szukasz innego wzoru bądź rozmiaru skontaktuj się z nami aby dokonać indywidualnej wyceny !

Zobacz podobne produkty:
Please wait...