0
clear

Sufit halogenowy punktowy MPHN01

34,00 zł brutto 27,64 zł netto
Wymiar
Ilość

metr/ów

Zamówienie:

  • Podana cena jest ceną za metr bieżący.
  • Zamówienia realizowane są w wielokrotnościach 2 metrów, ponieważ długość listew to 200 cm (+/- 2 cm) i w takich odcinkach je wysyłamy.
  • Jeśli szukasz innego wzoru bądź rozmiaru skontaktuj się z nami, a przygotujemy dla Ciebie indywidualną wycenę!

Sufit halogenowy punktowy z oświetleniem to doskonała alternatywa dla klasycznych sufitów podwieszanych produkowanych z płyty kartonowo-gipsowej. Produkt jest listwą dekoracyjną, która może być montowana zarówno na środku sufitu jak również na skraju ściany i sufitu. Prezentujemy główne różnice miedzy sufitem XPS - gzymsem oświetleniowym punktowym, a sufitem wykonanym z karton-gipsu oraz zalety pierwszego z tych rozwiązań:

  • łatwość montażu  - nie jest wymagane czasochłonne wykonanie stelaża ani docinanie płyt na wymiar,
  • estetyka – jedyną czynnością jaką należy wykonać jest zastosowanie akrylu na łączeniach poszczególnych gzymsów. Dzięki temu rozwiązaniu nie będzie widocznych łączeń na kantach, jak ma to miejsce z klasycznie wykonanymi sufitami podwieszanymi.
  • oszczędność czasu - montaż sufitu halogenowego XPS trwa dużo szybciej niż sufitu wykonanego z karton-gipsu
  • oszczędność - cena materiału i montaż sufitu halogenowego XPS są znacznie tańsze

Sposób montażu:

Przed przystąpieniem do montażu należy odpowiednio przygotować instalację elektryczną - wyprowadzić zasilanie oraz wymierzyć kable. Należy również ustalić w których miejscach ma się znaleźć oświetlenie punktowe. Kolejną czynnością jest wykonanie w tych miejscach otworów na halogeny. Czynności te powinny być wykonywane na ziemi, a więc przed przystąpieniem do przyklejania gzymsu do sufitu. Po naniesieniu kleju na gzyms należy wsunąć kable do środka i przykleić gzyms do sufitu. Czynność należy powtórzyć dla wszystkich elementów - zakręty powinny być wykonywane poprzez docinanie gzymsu pod kątem. Po zamontowaniu łączenia należy wyrównać całość akrylem, a następnie przetrzeć drobnym papierem ściernym. Kolejną czynnością jest malowanie gzymsów. Po ich przymocowaniu i pomalowaniu można zamontować halogeny.

Jeżeli poszukujesz produktu w innym wzorze lub rozmiarze - skontaktuj się z nami.  Zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mailowy. Prosimy o dopisanie nazwy zamawianego wzoru w uwagach do zamówienia. Długość poszczególnych oferowanych przez nas listew to 2 metry (200 cm) z dokładnością do +/- 2 centymetrów. Zamówienia są realizowane przez nasz sklep w wielokrotnościach 2 metrów bieżących (2 m.b.)  i w takich też odcinkach są wysyłane. Cena dotyczy 1 metra bieżącego (m.b.) o wymiarach.

Wysyłka

- 4 dni

MODERN PRO

Opis

Wysyłka
4 dni
Zobacz podobne produkty:
Please wait...